Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

5-13 sierpnia 2018: nowenna za wstawiennictwem św. Maksymiliana M. Kolbego

03.08.2018 kg .

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

Po jego śmierci już nic nie było takie samo. Oddał życie za jednego więźnia, a ocalił człowieczeństwo wielu. Św. Maksymilian Maria Kolbe to jeden z najpopularniejszych świętych, który także dzisiaj wstawia się za nami u Boga. Dlatego serdecznie zachęcamy do włączenia się w nowennę za wstawiennictwem św. Maksymiliana M. Kolbego przed uroczystością 77. rocznicy jego męczeńskiej śmierci (14 sierpnia 2018).

Modlitwa

Boże, który nieustannie wspierasz rodzinę ludzką swoim błogosławieństwem i dajesz jej wzory świętości, prosimy Cię, abyśmy wiernie naśladowali wzór Świętego Ojca Maksymiliana i przez szczególne oddanie Niepokalanej szerzyli Królestwo Chrystusowe.

Święty Ojcze Maksymilianie, który z miłości oddałeś życie dla ocalenia bliźniego, w imię tej miłości wspomóż mnie swoim wstawiennictwem i uproś mi łaskę............., o którą pokornie proszę.

Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

O otrzymanych łaskach prosimy poinformować:

Stowarzyszenie „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej
ul. Św. Jana Chrzciciela 5
43 - 346 Bielsko–Biała

e-mail: rycerstwo.bielsko@gmail.comTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij