Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

#52tygodniezBibliotekąKraków

09.04.2021 admin .

Na zaproszenie Biblioteki Kraków rzecznik krakowskiej prowincji franciszkanów wziął udział w akcji czytelniczej #52tygodniezBibliotekąKraków. Swoją propozycję przedstawił w Niedzielę Wielkanocną.

3 stycznia 2021 r. ruszyła internetowa akcja czytelnicza #52tygodniezBibliotekąKraków. To wciągające wyzwanie, będące zachętą do spędzania miłych chwil z książką oraz okazją do poszerzania czytelniczych horyzontów.

W każdą niedzielę na Facebooku Biblioteki Kraków pojawia się propozycja czytelnicza wysunięta przez organizatorów bądź zaproszonych przez nich gości. Jednym z nich był rzecznik krakowskiej prowincji franciszkanów o. Jan Maria Szewek.

Inicjatorzy akcji stworzyli spis 52 kategorii, tyle, ile ma tygodni rok 2021. Franciszkanin wystąpił w kategorii „Książka z cyfrą w tytule”, zachęcając do codziennej lektury „Wenanty Katarzyniec. 365 dni ze sługą Bożym”.

Biblioteka Kraków to Biblioteka Główna, 56 filii i dwa punkty biblioteczne.

red.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij