Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Adwentowe rekolekcje Come&See on-line

02.12.2020 . kg

Centrum Franciszkańskie „San Damiano” | Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań w Krakowie

Bracia z Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań zapraszają na kolejną edycję rekolekcji "C&S on-line", które odbędą się w najbliższy weekend – w dniach 5-6 grudnia 2020 r. w trybie zdalnym.

Za nami kilka dni Adwentu, który jest czasem przygotowania na przyjście naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Przyjdzie On na końcu czasów, przyjdzie w Święta, nawet jeśli będziemy przeżywać je w nieco inny sposób, który narzuca nam pandemia.

Pan przychodzi także w naszej codzienności. Przychodzi w swoim słowie, w sakramentach, w natchnieniach, w drugim człowieku. Przychodzi, aby nas uzdrawiać, umacniać, oświecać, a także powoływać i posyłać. Te rekolekcje są dla tych, którzy rozpoznają do czego ich wzywa i posyła Bóg.

Na rekolekcje składają się 2 spotkania (w sobotę i niedzielę) w godzinach 9:00-12:00, oraz dodatkowe aktywności, które odbędą się w sobotnie popołudnie i wieczór.

Tryb on-line umożliwia uczestnictwo w nich bez potrzeby przyjazdu i zarywania codziennych obowiązków.

Więcej szczegółów można znaleźć pod linkiem: C&S on-line - grudzień - CF San Damiano (franciszek.pl).

Serdecznie zapraszamy!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij