Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Audycje MI w „Radio i”

18.09.2019 . kg

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

Z radością informujemy, iż audycji Rycerstwa Niepokalanej, które są nagrywane w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia od września 2019 r. w każdą niedzielę o godz. 21:10 mogą Państwo słuchać także w Białymstoku w „ Radio i ”.

Audycje są nagrywane przez członków Rycerstwa Niepokalanej, na podstawie Materiałów Formacyjnych dla Wspólnot MI, które od 2009 roku także powstają w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Za ich przygotowanie odpowiedzialny jest o. dr Piotr Cuber OFMConv oraz mgr Urszula Fajczyk.

Audycji maryjnych mogą Państwo posłuchać w następujących rozgłośniach radiowych: Radio Anioł Beskidów w II piątki miesiąca o godz. 14:15 (Bielsko-Biała), Radio Niepokalanów w każdą sobotę o godz. 20:40 i wtorki o godz. 14:10 (Niepokalanów), Radio Fara w I soboty miesiąca o godz. 9:00 (Przemyśl). Od września 2019 roku w każdą niedzielę o godz. 21:10 w „Radio i” (Białystok). Audycje można słuchać o podanych godzinach i przez internet oraz znaleźć archiwalne nagrania (http://radioniepokalanow.pl/audycja-rycerstwa-niepokalanej/).

Rycerstwo Niepokalanej to wspólnota założona ponad 100 lat temu przez franciszkanina św. o. Maksymiliana M. Kolbego, która skupia wokół siebie czcicieli Matki Bożej, pragnących „zdobywać cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną”.

http://mi.bielsko.pl/pl/aktualnosci/216/audycje-mi-w-radio-iTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij