Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Beskidzka Droga Wojowników - zaproszenie

04.06.2019 . kg

Rychwałd | Parafia Świętego Mikołaja Biskupa i Klasztor Franciszkanów

Ojcze i synu! Zapraszamy Cię na wejście na Drogę Wojowników. To 5 dni (15 do 21 lipca 2019) wędrówki po górskich drogach, które stają się okazją, aby dowidzieć się o sobie więcej niż przez cały rok bycia obok siebie w domu.

Zmęczenie, słońce, góry, deszcz, mgła, plecak, rozbicie namiotu, mierzenie się z własną słabością, ale i doświadczenie wspólnoty, współodpowiedzialność, poznawanie siebie nawzajem w trudzie wędrówki – to wszystko staje się doświadczeniem braterstwa, w którym, jak w ogniu, wypalają się relacje, które w każdym ojcu i synu pozostawi ślad na długo.

Beskidzka Droga Wojowników to czas wędrówki po Beskidach (Korbielów nad Potokiem – Hala Miziowa – Pilsko – Hala Boracza – Rysianka – Słowianka – Żabnica), spanie w namiotach, ale też możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej, codzienne zadania rozwijające więzi ojca z synem. Informacje i zapisy:

Marek: wojmarcus@gmail.com – 728 851 853

Paweł: brs1844@gmail.com – 781 688 529.



Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij