Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

"Chiara Corbella Petrillo w opowieściach świadków" – lektura na luty!

04.02.2021 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

4 lutego przypada Światowy Dzień Walki z Rakiem. Z tej okazji zapraszamy do zapoznania się z historią Chiary Petrillo. To piękna i niezwykła kobieta, szczęśliwa żona i matka trójki dzieci, z których dwoje zmarło tuż po porodzie. Na ziemi przeżyła zaledwie 28 lat, chorowała na raka języka. Wydawnictwo Bratni Zew przygotowało specjalny rabat na książkę opisującą jej historię.

28 lat ziemskiego życia wystarczyło, aby Chiara mogła doświadczyć i ludzkich dramatów, i szczęścia. Zaufała bezgranicznie Bogu, odkrywając, że to miłość nadaje sens jej codzienności. Cieszyła się życiem, idąc franciszkańską drogą małych kroków, bez zbytniego wybiegania w przyszłość.

Kiedy dowiedziała się, że umiera, poszła z mężem na spacer...

Książkę "Chiara Corbella Petrillo w opowieściach świadków. Droga małych kroków" można nabyć ze specjalnym rabatem przez cały miesiąc luty w sklepie internetowym Wydawcy: bratnizew.pl oraz w Księgarni Franciszkańskiej przy ul. Franciszkańskiej 4 w Krakowie.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij