Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Cuda i łaski św. Antoniego

14.04.2021 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Znany na całym świecie, pomoże w każdej biedzie. Odnajdzie klucze, pieniądze i zagubionego człowieka, poszuka mieszkania, męża, żony, wyprosi u Boga potomstwo, ocali życie. Antoni Padewski – święty, na którego zawsze można liczyć. Potwierdzają to świadectwa tych, którzy doświadczyli jego wstawiennictwa. Nowość wydawnictwa Bratni Zew zawiera ponad sto świadectw o cudach i łaskach wymodlonych za przyczyną św. Antoniego. Większość z nich nigdy wcześniej nie była publikowana. Dzięki nim możemy się przekonać o tym, jak skutecznym jest orędownikiem.

Świadectwa zebrała i opracowała Małgorzata Myrcha-Kamińska, członkini Bractwa św. Antoniego z Padwy działającego przy klasztorze franciszkanów w Warszawie. Jest autorką „Modlitw za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy” wydanych nakładem wydawnictwa Bratni Zew.

Książkę w przedsprzedaży z przesyłką gratis można nabyć w księgarni internetowej Wydawcy: BRATNI ZEW.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij