Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Droga modlitwy

30.09.2020 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Jeżeli szukasz sposobu, aby zbudować z Bogiem więź, która pozostanie na wieczność i która pozwoli ci mieć pokój w sercu na co dzień, pomoże Ci w tym książka, która ukazała się właśnie nakładem Wydawnictwa Franciszkanów Bratni Zew. „Droga modlitwy. Ku zaślubinom z Bogiem” o. Józefa M. Kaźmierczaka OFMConv pomaga dotrzeć do prawdziwego źródła szczęścia, którym jest Bóg.

Autor przeprowadza czytelnika przez trzy rodzaje modlitwy, zwraca uwagę na współczesne przeszkody w kontemplacji oraz wskazuje drogę do świętości.

Józef Maria Kaźmierczak OFMConv urodził się 13 lutego 1950 r. Po szkole średniej wstąpił do seminarium duchownego i został kapłanem w zakonie franciszkańskim. Wybrał ten zakon z powodu zainteresowania osobą św. Maksymiliana Kolbego i jego nauką maryjną. Zaciekawienie tą tematyką owocowało również później – w temacie pracy magisterskiej „Koncepcja czystości według pism św. Maksymiliana Kolbego”, w pracy rekolekcyjno-misyjnej, w wielu artykułach i książeczkach wydanych pod ogólnym tytułem „Matka Chrystusa w idei św. Maksymiliana”.

W Wydawnictwie Bratni Zew wydał książkę "Kim jesteś, o Niepokalana?" (2019).

Więcej na stronie Wydawcy: BRATNI ZEW.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij