Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Duchowych podróży ciąg dalszy…

17.12.2020 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Chcesz poznać lepiej Jezusa? Towarzysz Mu w drodze, idź za Nim i słuchaj Go uważnie. Zapraszam Cię do podróży w czasie, który nie upływa, ale „wypełnia się”. Poczujesz klimat tamtych czasów, odnajdziesz korzenie zwyczajów. Zachwycisz się zapachem tamtej przestrzeni, która nie jest przestrzenią geograficzną, lecz teologiczną, zanurzoną w transcendencji Boga. Zapraszam Cię do spotkania z Jezusem w drodze, które ma jeden cel: moje i Twoje zbawienie – pisze o. Piotr Gryziec OFMConv w swojej najnowszej książce stanowiącej drugą część „Duchowych podróży z Ewangelistami”.

Książka zawiera rozważania fragmentów Ewangelii, które w prosty sposób pomagają wejść w dialog ze słowem Bożym oraz na nowo, ze świeżością spojrzeć na powszechnie znane słowa Ewangelistów.

O. Piotr Roman Gryziec jest franciszkaninem, doktorem teologii biblijnej, wykładowcą WSD Franciszkanów w Krakowie. Pełnił dotąd różne funkcje: był rektorem seminarium, ojcem duchownym, egzorcystą, sekretarzem prowincji.


Książkę można nabyć w księgarni internetowej wydawcy: WYDAWNICTWO FRANCISZKANÓW BRATNI ZEW.

O pierwszej części pisaliśmy tu: DUCHOWE PODRÓŻE Z EWANGELISTAMI.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij