Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Franciszkanin w finale konkursu „Osobowość Roku Dolnego Śląska 2017”!

10.02.2018 . kg

Lwówek Śląski | Parafia św. Franciszka z Asyżu i Klasztor Franciszkanów

W ostatnim dniu stycznia 2018 roku zakończył się na szczeblu powiatowym plebiscyt „Osobowość Roku Dolnego Śląska 2017” organizowany od kilku lat przez Gazetę Wrocławską. Czytelnicy Gazety docenili osoby, które w minionym roku zasłużyły się dla lokalnych społeczności. Do finału konkursu zakwalifikował się franciszkanin - o. Piotr Reizner, proboszcz parafii w Lwówku Śląskim.

O. Piotr został nominowany w kategorii "Działalność społeczna i charytatywna”.  Zostając zwycięzcą, przeszedł do finału.

Jak czytamy na stronach Gazety Wrocławskiej, do nagrody w swojej kategorii o. Piotr został nominowany za „prężną działalność charytatywną na rzecz mieszkańców Lwówka Śląskiego, pomoc ubogim, organizację pielgrzymek i pierwszej edycji Kursu Alpha.”

O. Piotr Reizner w ciągu zaledwie roku potrafił zbudować wokół siebie zespół ludzi gotowych do wspólnego działania

Aby wesprzeć kandydaturę o. Piotra w finale, należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści GC.83. Głosowanie trwa do 15 lutego, do godz. 20:00. 

Joanna PlutaTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij