Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Franciszkańskie rekolekcje w Gdańsku i Ostródzie

19.12.2018 . kg

Franciszkanie.pl | Redakcja portalu

Gdańscy franciszkanie zapraszają na weekendowe rekolekcje franciszkańskie do Domu Pojednania i Spotkań w Gdańsku oraz Domu w Ostródzie. Rok 2019 to aż 40 propozycji, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie, czego akurat w danym momencie życia potrzebuje. W ofercie są tematy, które w latach ubiegłych cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale też i nowe.

Oprócz rekolekcji skierowanych do wszystkich, są przewidziane specjalne serie tylko dla kobiet (m. in. Lustereczko) i tylko dla mężczyzn (Rycerze w kapciach). Także małżeństwa i narzeczeni znajdą tematy przygotowane właśnie dla nich (Tobiasz i Sara – droga do bliskości; Nowy człowiek – droga nadziei).

Nie zabraknie rekolekcji o walce duchowej, których cztery części odbędą się zarówno w Gdańsku jak i w Ostródzie. Stałym punktem w okresie Wielkiego Postu są też rekolekcje o krzyżu z San Damiano (Dobry Panie, rozjaśnij ciemności mojego serca). Kontynuowane będą rekolekcyjne warsztaty pisania ikon. W marcu Anioł Zmartwychwstania, w sierpniu Mandylion, a w listopadzie piękna ikona Maryi – Matka Słowa.

Do grona prowadzących rekolekcje dołącza o. Michał Nowak, który rozpocznie serię W imię Ojca… Część pierwsza na przełomie maja i czerwca w Gdańsku.

Szczegóły każdych rekolekcji oraz zapisy na stronach www.rekolekcjefranciszkanskie.pl oraz www.dobrerekolekcje.pl.

Zapraszamy!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij