Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Franciszkańskie wydawnictwo na Targach Wydawców Katolickich w Lublinie

16.11.2018 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

W najbliższy wtorek, 20 listopada 2018 r., rozpoczynają się XXI Targi Wydawców Katolickich w Lublinie. Weźmie w nich udział także Wydawnictwo Franciszkanów Bratni Zew. Serdecznie zapraszamy!

Targi będą trwały trzy dni (20-22 listopada) w godzinach od 9.00 do 18.00, w budynku Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Alejach Racławickich 14. Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 10 Wydawnictwa Franciszkanów Bratni Zew. Będzie tam możliwość nie tylko nabycia nowości i książek w promocyjnych cenach, ale przede wszystkim spotkania z autorami (z o. Stanisławem Jaromim OFMConv oraz z o. Andrzejem Zającem OFMConv), rozmowy, zdobycia autografów.

Na spotkanie autorskie z o. Stanisławem Jaromim OFMConv – Człowiekiem Roku Polskiej Ekologii 2016, autorem książki "Idea franciszkańska. Wielkie problemy współczesności i nasze małe odpowiedzi" – Bratni Zew zaprasza w środę 21 listopada o godzinie 16.30. Odbędzie się ono w sali nr 324 Collegium Jana Pawła II a poprowadzi je prof. Zbigniew Wróblewski.

Spotkania z o. Andrzejem Zającem OFMConv – dyrektorem Bratniego Zewu, autorem m.in. "Kodeksu rycerskiego", "Jak odzyskać entuzjazm" – będą miały miejsce przy stoisku Wydawnictwa we wtorek w godzinach 16.00-18.00, we środę 15.00-16.00 oraz we czwartek 15.00-17.00.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości organizator targów zaprasza na koncert poezji i piosenki patriotycznej w wykonaniu Leszka Długosza. Koncert odbędzie się w auli im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (KUL) w środę 21 listopada o 19.00. Wstęp wolny!

Zapraszamy!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij