Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Głowienka. Wybory lokalnego Zarządu Rycerstwa Niepokalanej

17.03.2021 . kg

Głowienka | Klasztor św. Maksymiliana Kolbego

W niedzielę 14 marca 2021 r. odbyły się wybory do lokalnego Zarządu Rycerstwa Niepokalanej przy parafii św. Maksymiliana Kolbego w Głowience na Podkarpaciu. Spotkaniu przewodniczyła s. Agata Maria Bujak, Prezes Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Archidiecezji Przemyskiej ze Starej Wsi.

Po odśpiewaniu hymnu do Ducha Świętego i wspólnej modlitwie, zgromadzeni na zebraniu wybrali spośród siebie przedstawiciela MI na najbliższe cztery lata. Głos zabrał także o. Arkadiusz Bąk z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, który podziękował członkom za wierność charyzmatowi MI i prosił, aby swoje cierpienia i choroby ofiarować w intencji rozwoju Rycerstwa Niepokalanej. Na zakończenie o. Krzysztof Kozioł, proboszcz parafii, podziękował wszystkim za przybycie.

Spotkanie formacyjne członków Rycerstwa Niepokalanej z Podkarpacia zaplanowane jest w Klasztorze Franciszkanów w Krośnie w sobotę 24 kwietnia 2021 r.

o. Arkadiusz Bąk OFMConvTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij