Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Harmęże. Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie

02.01.2018 . kg

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

W piątek 29 grudnia 2017 r. zakończył się powiatowy konkurs o św. Maksymilianie organizowany przez Szkołę Podstawową im. św. M. M. Kolbego oraz Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Wśród wielu prac, które wpłynęły do szkoły w Harmężach, komisja powołana przez dyrektora placówki Bartłomieja Karolusa wybrała najlepsze prace plastyczne i literackie.

W tym roku bardzo trudno było wyłonić najlepsze prace zarówno plastyczne jak i literackie. Poziom z roku na rok jest coraz wyższy bo też jest o co walczyć – mówi członek komisji konkursowej.

Uroczyste wręczenie nagród przez dyrektora szkoły i władz gminnych odbędzie się 10 stycznia 2018 r. o godzinie 10.00 w Domu Ludowym w Harmężach.

Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Harmężach już po raz czwarty. Zaczynaliśmy od poziomu gminnego, a w tym roku po raz pierwszy zorganizowany na szczeblu powiatowym. W tym roku oprócz szkół powiatu oświęcimskiego dołączyły także zaprzyjaźnione szkoły z Niemiec.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach, mgr Bartłomiej Karolus cieszy się, iż tak wiele osób wzięło udział w tym konkursie. Szczególnie gratuluje wszystkim, którzy zdobyli cenne nagrody i wyróżnienia. Pozostałym uczniom życzy powodzenia w kolejnych organizowanych przez naszą placówkę konkursach.

Wyniki konkursu: WYNIKI.

o. Arkadiusz Bąk OFMConvTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij