Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Harmęże. Polska Szkoła Duchowości Maryjnej

01.09.2017 kg .

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

To nowa inicjatywa Centrum św. Maksymiliana w Harmężach skierowana do osób zaangażowanych we wspólnoty o duchowości maryjnej, które chciałyby pogłębić swoją znajomość Matki Bożej, poszerzyć horyzonty wiary, ożywić miłość, poznać nowe pomysły przeżywania duchowości maryjnej.

Szkoła jest dobrym narzędziem dla Zgromadzeń Zakonnych i Instytutów Życia Konsekrowanego, gdyż jest okazją bliższego spotkania z postaciami swoich świętych i błogosławionych założycieli.

W szkole mile widziani są również księża, duszpasterze grup, ruchów i stowarzyszeń, którzy będą mieli okazję pogłębienia znajomości duchowości wspólnot, które prowadzą.

Spotkania odbywają się w cyku trzyletnim, po trzy spotkania w roku. Można wziąć udział w całym cyklu lub też wybrać konkretny temat, który nas interesuje. Uwieńczeniem szkoły będzie otrzymanie certyfikatu jej ukończenia.

Najbliższe spotkania:

  • 22-24 września 2017 r.
  • 24-26 listopada 2017 r.

Więcej na stronie internetowej: www.harmeze.franciszkanie.pl.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij