Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Harmęże. Rekolekcje „Ciało i duch”

03.07.2018 . kg

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

Teologia duchowości podkreśla wewnętrzną jedność człowieka. Pan Bóg stworzył nas z ciałem i duszą. Człowiek jest więc jednością. Aby wzrastać i rozwijać się, potrzebuje zachowania harmonicznego rozwoju ciała i ducha. Często jednak o tym zapominamy. Rekolekcje, które proponują franciszkanie z Harmęż łączą w sobie te dwa elementy, które wzajemnie się uzupełniają.

W ramach rekolekcji, konferencje głoszone przez kapłana podejmą temat modlitwy. Wyspecjalizowani rehabilitanci z ośrodka Rehasport w Bielsku Białej, zajmą się kwestią ciała. Codziennie podczas trwania rekolekcji, każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z godziny zabiegów rehabilitacyjnych. Pakiet zabiegów obejmuje: masaż leczniczy, okład borowinowy, elektroterapię lub do wyboru masaż relaksacyjny (kark, obręcz barkową, plecy, kończyny dolne).

Terminy i szczegóły na stronie internetowej: harmeze.franciszkanie.pl.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij