Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Harmęże. Rekolekcje dla dorosłych – Matka Boża z Akita

07.06.2019 . kg

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

Jak co roku, franciszkanie z Harmęż zapraszają na Rekolekcje wakacyjne Rycerstwa Niepokalanej. Jak każde rekolekcje, tak i te nastawione są na duchową refleksję nad swoją wiarą, duchowy odpoczynek oraz spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem.

Wspólna modlitwa liturgiczna, czas na indywidualną refleksję, konferencje połączone z pięknym otoczeniem zieleni lasów, łąk i jezior sprzyja duchowemu odpoczynkowi. A wszystko to w duchu maryjnym i kolbiańskim. Tematem tegorocznych rekolekcji będzie przesłanie Matki Bożej z Akita. Akita to jedyne miejsce objawień Matki Bożej na ziemi Japońskiej. Objawienia mało znane, ale bardzo ważne w kontekście obecnej sytuacji na świecie i w Kościele. Serdecznie zapraszamy.

Rekolekcje odbędą się w dniach 4-7 lipca 2019 roku w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia, które poprowadzi asystent ds. Rycerstwa Niepokalanej o. dr Piotr Cuber, franciszkanin.

Zgłoszenia do 30 czerwca:

o. Piotr Cuber
ul. Franciszkańska 12
32-600 Oświęcim
kom. 784 191 232
e-mail: piotrcuber@gmail.com

Koszt: 200 zł od osoby.

http://harmeze.franciszkanie.pl/rekolekcje-ze-sw-maksymilianem-2/Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij