Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Harmęże. Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej

10.09.2019 . kg

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

Franciszkanie z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia zapraszają na kolejne Jesienne Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej, które odbędzie się w dniach: 27-29 września 2019 r.

Podczas spotkania wystąpią znani prelegenci ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz, ks. dr hab. Marek Gilski, ks. Jacek M. Pędziwiatr i o. dr Piotr Cuber z aktualnymi tematami. Eucharystię w 25. rocznicę przybycia do Harmęż Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego celebrować będzie ks. bp Tadeusz Rakoczy, biskup senior diecezji Bielsko – Żywieckiej.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać następujących prelekcji: „Niepokalana wzorem naszej ludzkiej wierności Panu Bogu - także w znaku krzyża”, „Św. Maksymilian – heroiczny sługa Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanej”, „Niezwykła moc różańca”, „Czasy ostateczne Kościoła walka z pokoleniem Niewiasty”.

Spotkania mają na celu pogłębienie duchowości osób, które są odpowiedzialne za formację w swoich wspólnotach, pomagają kapłanowi w ich prowadzeniu, biorą na siebie większą odpowiedzialność za wspólnotę MI, do której należą.

W programie oprócz wykładów poszerzających horyzonty wiary, jest czas na wspólną modlitwę oraz na integrację z członkami MI z innych wspólnot.

Spotkania liderów – organizowane w Centrum św. Maksymiliana od 2008 r. są przeznaczone dla aktywnych członków Rycerstwo Niepokalanej, którzy pełnią w swoim wspólnotach funkcję prezesów, animatorów, bądź liderów.

Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia do 23 września należy kierować na adres:

o. Piotr Cuber OFMConv

ul. Franciszkańska 12

32-600 Oświęcim

784 191 232

Więcej informacji i program spotkania: harmeze.franciszkanie.pl.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij