Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Harmęże. Spotkanie modlitewno-formacyjne MI (zaproszenie)

16.03.2018 kg .

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

Czy Rycerz Niepokalanej także potrzebuje nawrócenia? Jak przeżyć ostatnie dni Wielkiego Postu? Jak przeżywała ten czas Niepokalana? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź podczas kolejnego spotkania modlitewno-formacyjnego, które odbędzie się 24 marca 2018 r. w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach.

Modlitewne spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 rozważaniem tajemnic różańcowych do siedmiu boleści Matki Bożej, po których zostanie odprawiona Eucharystia z nauką rekolekcyjną, Adoracja Najświętszego Sakramentu i agapa, która zakończy zjazd o godz. 13:00.

Organizatorem comiesięcznych spotkań modlitewno-formacyjnych jest Stowarzyszenie "Rycerstwo Niepokalanej" diecezji bielsko-żywieckiej, na które zaproszeni się członkowie należący do MI oraz każdy, kto pragnie poznawać Niepokalaną i Jej wiernego syna, św. Maksymiliana M. Kolbego.

Więcej o spotkaniach modlitewno-formacyjnych 2017/18 tu.

www.mi.bielsko.plTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij