Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Jak zbudować trwały związek, oparty na miłości, przyjaźni i szacunku?

29.01.2021 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Wkrótce nakładem wydawnictwa Bratni Zew ukaże się książka „Pieśń nad pieśniami. Polifonia oblubieńczej czułości”. Autor, Carlo Rocchetta, komentując biblijną księgę, snuje opowieść o zakochanych, udowadniając, że małżeństwo to dar, którego najgłębsze piękno wyrasta ze wzajemnego oddania się mężczyzny i kobiety wypełnionych miłością. Dokonując dogłębnej egzegezy, wydobywa z natchnionego tekstu treści ważne dla każdego wierzącego. Książka dostępna w przedsprzedaży w specjalnej promocji!

Jak zbudować trwały związek, oparty na wzajemnej miłości, przyjaźni i szacunku? Z pomocą przychodzi historia sprzed prawie dwóch i pół tysiąca lat!

Pieśń nad pieśniami, choć krótka (117 wersetów, łącznie 1250 hebrajskich słów), ma wyjątkową wartość i zaskakującą aktualność. To opowieść o miłości, opisująca drogę do małżeństwa opartego na partnerstwie i przyjaźni. Narzeczeni prowadzą dialog, ukazujący ich równość wobec siebie, wzajemne pragnienie oraz dojrzewanie do miłości. Ich droga jawi się jako przypowieść o miłości, która pochodzi od Boga i do Boga prowadzi.

Carlo Rocchetta – włoski kapłan, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie. Autor wielu publikacji poświęconych tematyce relacji w rodzinie. Do tej pory nakładem wydawnictwa Bratni Zew ukazały się jego dwie książki: Pochwała kłótni małżeńskiej. O przebaczającej czułości oraz Przytul mnie. Terapia poprzez czułość.

Książkę można nabyć w sklepie internetowym Wydawcy: branizew.pl.

Do pierwszych 77 zamówień złożonych w przedsprzedaży (do 14.02 godz. 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów) Wydawca dołącza GRATIS – świecę Pieśń nad pieśniami o zapachu cynamonu! Wszystkie książki zakupione w przedsprzedaży objęte są darmową dostawą na terenie Polski.



Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij