Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Jasło. Warsztaty muzyki liturgicznej

31.01.2020 . kg

Jasło | Sanktuarium Św. Antoniego i Klasztor franciszkanów w Jaśle

Codziennie, z każdej strony i niemal w każdym momencie jesteśmy bombardowani różnymi dźwiękami i odgłosami. Spośród nich warto wyławiać te, które są dobre, piękne i  które wnoszą coś do naszego życia. Chcemy dać przestrzeń nie tylko do usłyszenia takich dźwięków ale także do ich zaśpiewania, dlatego zapraszamy Cię na Warsztaty muzyki liturgicznej, organizowane przez jasielskich franciszkanów – piszą organizatorzy.

Warsztaty skierowane są do wszystkich którym muzyka jest bliska, którzy pragną rozwijać nabyte już umiejętności wokalne ale także do tych, którzy są amatorami śpiewu i nigdy ze śpiewem chóralnym nie mieli nic wspólnego. Dlatego jeśli jest w Tobie pragnienie uwielbienia Boga właśnie przez śpiew, niezależnie od tego jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie muzyczne, przyjdź i wyśpiewaj z nami pieśni na Bożą chwałę.

Warsztaty poprowadzi Piotr Pałka, dyrygent, kompozytor, śpiewak. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Od 1993 r. komponuje i opracowuje utwory chóralne, które można usłyszeć w kościołach w całej Polsce.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 7 lutego 2020 r. Zapisy przyjmowane są przez formularz: docs.google.com.

Miejscem Warsztatów będzie Klasztor Franciszkanów w Jaśle przy ul. Szopena 1. Zajęcia będą odbywały się w dniach 14-16 lutego 2020 r. Rozpoczęcie w piątek o godz. 16.00, zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00.

Koszt całkowity warsztatów to 30 zł. W ramach pakietu każdy otrzyma potrzebne materiały i pomoce. Organizatorzy nie zapewniają noclegów i posiłków, jednak z pewnością nie zabraknie ciepłej herbaty, kawy i słodkiego poczęstunku.

Wszelkie zapytania prosimy kierować do o. Sylwestra Kurzyny lub na adres e-mail: warsztaty.jaslo@gmail.com.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij