Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kalwaria Pacławska. Jesienne rekolekcje dla małżeństw

27.08.2018 . kg

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej zaprasza na kolejne serie rekolekcji małżeńskich tzw. "Weekend małżeński". Jesienią 2018 roku odbędą się dwie serie tego typu rekolekcji.

Pierwsza seria odbędzie się w dniach 12-14 października, tzw. weekend pogłębiający, dla tych, którzy brali już udział w pierwszym, podstawowym weekendzie w jakimkolwiek Ośrodku w Polsce; druga seria w dniach 23-25 listopada dla wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje relacje małżeńskie lub przeżywają jakiekolwiek większe lub mniejsze kryzysy małżeńskie.

Koszt rekolekcji 300 zł od pary z pełnym wyżywieniem. Rozpoczęcie każdej serii w piątek o godz. 18:00. Zgłoszenia przyjmują Jadwiga i Wiesław Solarzowie, tel. 600 826 169 lub o. Edward, tel. 532 076 902.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronach: www.kalwaria.franciszkanie.pl, www.spotkaniamalzenskie.pl oraz na plakatach i ulotkach. Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij