Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kalwaria Pacławska. Nigdy nie jesteś sam!

07.11.2017 kg .

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

„Nigdy nie jesteś sam!” – taki temat będzie miało kolejne spotkanie w ramach spotkań trzeźwościowych, które odbędzie się 18 listopada 2017 r. w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej. Spotkanie poprzedzi Msza Święta przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej o godz. 18:00 o trzeźwość w rodzinie i ojczyźnie oraz o trwanie w trzeźwości z prośbą o siłę w pokonywaniu zniewoleń.

Spotkania odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca i składają się z dwóch części: 1. Msza Święta o godz. 18:00 przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej 2. spotkanie w Sali Fredry (klasztor), na które są zapraszani specjaliści do spraw trzeźwości: psycholodzy, terapeuci, spikerzy AA.

Pierwsze spotkanie odbyło się 19 sierpnia 2017 r. Do wspólnej troski i modlitwy o trzeźwość zapraszają franciszkanie, kustosze kalwaryjskiego sanktuarium.

o. Edward Staniukiewicz OFMConvTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij