Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kalwaria Pacławska. Rekolekcje dla małżeństw – Weekend Małżeński

26.09.2017 kg .

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

Kolejne rekolekcje małżeńskie w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej odbędą się w dniach od 20 do 22 kwietnia 2018 r. Celem weekendowych rekolekcji dla małżeńskich jest pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się męża i żony oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. 

Weekendowe rekolekcje małżeńskie to przede wszystkim pewna forma dialogu, która z jednej strony ma pozwolić mężowi i żonie głębiej poznać się nawzajem, z drugiej zaś – w przypadku nieporozumień – pomóc rozwiązywać konflikty między małżonkami.

Na Spotkania Małżeńskie mogą przyjechać ludzie w różnym wieku, o różnym stażu małżeńskim, różnym poziomie wiedzy i zaangażowania religijnego, z różną skalą uczuć łączących lub dzielących małżonków. Na weekend mogą przyjechać zarówno tzw. „dobre małżeństwa” jak i małżeństwa przeżywające poważne konflikty, często będące nawet na etapie rozmów o rozwodzie. W weekendzie mogą uczestniczyć też pary małżeńskie, które mają zamiar ponownie się połączyć po separacji.

Zapraszamy każde małżeństwo, które pragnie, by ich wspólne życie nieustannie się rozwijało. Koszt rekolekcji weekendowych wynosi 300 zł od pary z pełnym wyżywieniem. Zgłoszenia przyjmują Wiesław i Jadwiga Solarzowie, tel. 600 826 169 lub o. Edward 532 076 902, u którego można uzyskać także dodatkowe informacje.

Przedpłatę w wysokości 100 zł należy dokonać na konto Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej, nr: 89 1240 1776 1111 0000 1936 2478 z tytułem wpłaty „Dialog”.

o. Edward Staniukiewicz OFMConv

Animator – Członek Stowarzyszenia PL 0449Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij