Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kalwaria Pacławska. VII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

15.12.2021 . kg

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

Klasztor Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej, Centrum Kulturalne w Przemyślu oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Gospel w Przemyślu zapraszają do udziału w VII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dwóch etapach:

  1. Przesłuchania wstępne (I Etap), kwalifikujące do drugiego etapu odbędą się do 21. 01. 2022 r. Ocena uczestników odbędzie się poprzez przesłuchanie wcześniej nadesłanych przez uczestników nagrań.
  2. Przesłuchania finałowe (II Etap), wyłaniające zwycięzców: odbędą się na żywo w Bazylice Mniejszej w Kalwarii Pacławskiej w dniach: 29 stycznia 2022 r. (soliści, duety, tria) oraz 30 stycznia 2022 r. (zespoły, chóry, orkiestry); każdego dnia po werdykcie jury, nastąpi koncert laureatów głównych nagród z poszczególnych kategorii.

Celem festiwalu jest upowszechnienie i podtrzymywanie tradycji wspólnego  śpiewania i muzykowania kolęd i pastorałek, kultywowanie tradycji kolędniczych będących naszym dziedzictwem kulturowym, promowanie młodych talentów poprzez prezentację twórczości artystycznej oraz środowisk twórczych, szerzenie wartości chrześcijańskich oraz integracja międzypokoleniowa.

Regulamin i warunki zgłoszenia: kalwaria.franciszkanie.pl.

Zapraszamy!!!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij