Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kraków. II Piknik Rodzinny na Placu Franciszkańskim przed Oknem Papieskim

11.06.2019 . kg

Kraków | Klasztor i Bazylika Franciszkanów pw. św. Franciszka z Asyżu

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zapraszana II  Piknik Rodzinny, który odbędzie się 15 czerwca 2019 r. na Placu Franciszkańskim przed Oknem Papieskim. W tym roku będziemy świętować 25. rocznicę ogłoszenia  „Listu do rodzin” św. Jana Pawła II Gratissimam sane.

Celem pikniku jest promocja chrześcijańskiej wizji rodziny i małżeństwa we współczesnym świecie oraz wzmocnienie poczucia duchowej wspólnoty małżeństw i rodzin naszej archidiecezji. Dla wielu rodzin to popołudnie spędzone w sercu Krakowa, w dawnym ogrodzie franciszkańskim przed Oknem Papieskim, będzie okazją do wspólnej zabawy w atmosferze radości.

Piknik rozpocznie się o godz. 14.30, a zakończy około 19.30.  W programie quizy patriotyczno-rodzinne, quiz o świętych Krakowa, pokaz akrobatyki - Jagódki z PKS „Jadwiga”, występ zespołu Promyczki Dobra a także tańce, animacje i zabawy z wodzirejem, kreatywne warsztaty misyjne dla całej rodziny, warsztaty rękodzieła - kwiaty z bibuły, warsztaty artystyczne, bańki mydlane, malowanie twarzy, bezpłatne dmuchane zjeżdżalnie oraz grill.

Kluczowym punktem programu będą Dialogi dzieci z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim o godz. 16.30.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, ale również mile będą widziane osoby samotne.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij