Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kraków. Różaniec 12h

09.07.2018 kg .

Kraków | Klasztor i Bazylika Franciszkanów pw. św. Franciszka z Asyżu

Akademicka Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej, działająca przy Klasztorze Franciszkanów w Krakowie, zaprasza w piątek 13 lipca 2018 r. na modlitwę różańcową „Różaniec 12h”. Wydarzenie rozpoczyna się Mszą Świętą o 19:00 w Bazylice św. Franciszka, po której zacznie się odmawianie różańca w Kaplicy Włoskiej.

Odmówione zostaną 4 części, 20 tajemnic, 100 dziesiątek i 1000 Zdrowaś Mario. Wydarzenie jest odpowiedzią na pragnienie trwania w modlitwie Różańcowej i zanoszenie przez ręce Maryi próśb do Naszego Ojca w Niebie.

„Jest wiele intencji w jakich chcemy się tej nocy modlić: jedność chrześcijan, pokój, ustanie wojen i konfliktów, szerzenie Ewangelii, ustanie prześladowań, dziękczynienie za otrzymywane łaski i wiele innych. Każdy z Was jest zaproszony do trwania z nami w tej modlitwie z własną intencją” – zachęcają organizatorzy.

Można wziąć udział w całości modlitwy lub dołączyć w dowolnym momencie. Zapewnione będą ciepłe napoje i przekąski, by się wzmocnić podczas modlitwy.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij