Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kraków. Różaniec 12H

16.06.2020 . kg

Kraków | Klasztor i Bazylika Franciszkanów pw. św. Franciszka z Asyżu

Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej zgromadzona przy krakowskim Klasztorze Franciszkanów zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej modlitwie różańcowej. Wydarzenie jest odpowiedzią na pragnienie trwania w modlitwie i zanoszenie przez ręce Maryi próśb do naszego Ojca w niebie.

Jest wiele intencji w jakich chcemy się tej nocy modlić: jedność chrześcijan, pokój, ustanie wojen i konfliktów, szerzenie Ewangelii, ustanie prześladowań, dziękczynienie za otrzymywane łaski i wiele innych. Każdy z Was jest zaproszony do trwania z nami w tej modlitwie z własną intencją – piszą organizatorzy.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą w Bazylice Franciszkanów w Krakowie 19 czerwca 2020 r. o godz. 19.00 i zakończy po 12 godzinach, również Mszą Świętą, o godz. 7.00.  Modlitwa Różańcowa będzie trwać w Kaplicy Włoskiej (wejście przez krużganki).

Można wziąć udział w całości modlitwy lub dołączyć w dowolnym momencie. Zapewniamy ciepłe napoje i przekąski, by wzmocnić swoje ciała podczas modlitwy.

Jest to trzecia edycja tego maratonu modlitewnego, który tworzy niezwykłą jedność między ludźmi. Zapraszamy!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij