Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Kraków. Seminarium Nowego Życia

17.01.2020 . kg

Kraków | Klasztor i Bazylika Franciszkanów pw. św. Franciszka z Asyżu

Wspólnota „Maryja” Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej zaprasza na rozpoczynające się 30 stycznia 2020 r. Seminarium Nowego Życia. Spotkania odbywać się będą w Auli bł. Jakuba Strzemię przy Klasztorze Franciszkanów w Krakowie.

Być może jest tak, że szukasz sensu życia, światła w trudnych sytuacjach. Chcesz zrozumieć co jest sensem Twojego życia, chcesz doświadczyć czym jest prawdziwa Miłość i dowiedzieć się kim naprawdę jesteś... To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Podejmij z nami podróż 8 tygodni w głąb siebie, podróż, która pomoże Ci odnowić relację z Nim i wejść w nowy etap Twojego życia. A może jest koło Ciebie ktoś, kto chciałby wsłuchać się w Słowo, które przynosi Nowe Życie, które jest sensem wszystkiego.

Była światłość prawdziwa,

która oświeca każdego człowieka,

gdy na świat przychodzi.

Na świecie było [Słowo],

a świat stał się przez Nie,

lecz świat Go nie poznał.

Przyszło do swojej własności,

a swoi Go nie przyjęli.

Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli,

dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi.

J 1,9-12

Szczegóły na plakacie:

Serdecznie zapraszamy od czwartku 30 stycznia 2020 r. na 8 tygodni drogi w Nowe Życie wraz ze Wspólnotą Comunità Maria, z Jej matczynym prowadzeniem i opieką. Już dziś otaczamy modlitwą wszystkich Was, którzy zastanawiacie się czy wkroczyć z nami na tę drogę. Nie bój się! To jest najlepszy czas na Nowe!

Wspólnota Comunità Maria

Formularz zgłoszeniowy na seminarium: ZGŁOSZENIA.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij