Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Krucjata Różańcowa w Obronie przed Terroryzmem – próba osobistej wiary w moc modlitwy

01.10.2020 Jan Hruszowiec

Biuro Promocji Kultu | bł. Michała Tomaszka 
i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego

Czasem, gdy mówimy o Krucjacie Różańcowej w Obronie Przed Terroryzmem, otrzymujemy pytanie: czy są jakieś świadectwa dotyczące jej owoców? Pierwszą odpowiedzią, jaka wtedy się nasuwa to fakt, że tak naprawdę dopiero po śmierci Pan Bóg pokaże każdemu z nas, ile uczyniliśmy dobra modląc się i uczestnicząc w tym dziele, a ile mogliśmy uczynić a nie uczyniliśmy.

Bo skąd ktokolwiek z nas może wiedzieć to, że w danym zamachu zginęły np. tylko 2 lub 3 osoby, a może miało zginąć wielu – i może właśnie dzięki tej modlitwie, tylko tylu zginęło!?

Ludzie piszą świadectwa, w których potwierdzają to, że jest to dzieło Boże. Tym razem zapraszam wszystkich do spojrzenia na owoce tego dzieła tylko przez bardzo racjonalne dane, które budują w nas wiarę i nadzieję, że ta modlitwa przynosi bardzo konkretne owoce w całym świecie.

Oto dane statystyczne na temat terroryzmu. Wskazują one na znaczący spadek (52%) liczby ofiar śmiertelnych w porównaniu do szczytowego momentu w roku 2014.

Oryginalny artykuł w j. angielskim możemy znaleźć tutaj: http://visionofhumanity.org/indexes/terrorism-index/

Wynika z niego jasno, że o ile w szczytowym momencie 2014/2015 w zamachach terrorystycznych ginęło rocznie ok. 30 tys. osób (32.727 w 2014, 28.328 w 2015), to od początku Krucjaty Różańcowej w Obronie przed Terroryzmowi za przyczyną bł. Zbigniewa i bł. Michała (5 maja 2016) liczba ta zaczęła gwałtownie spadać. Według ostatnich dostępnych danych z listopada 2019 wyniosła 15.952 (za 2018 rok)!

Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wielkim dziele! Pełne informacje można znaleźć tu: www.krucjata.franciszkanie.pl.

br. Jan Hruszowiec

Promotor Kultu Męczenników z PariacotoTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij