Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Legnica. Spotkanie z ks. drem Ignacym Solerem

20.01.2020 . kg

Legnica | Parafia pw. św. Jana Chrzciciela i Klasztor franciszkanów

Duszpasterstwo Ludzi Pracy zaprasza na Mszę Świętą, która zostanie odprawiona we franciszkańskim kościele w Legnicy, we czwartek 23 stycznia 2020 r. o godz. 18.30. Homilię wygłosi ks. dr Ignacy Soler (hiszpański kapłan prałatury personalnej Opus Dei). Po tej Eucharystii w sali nr 8 na parterze ks. dr Soler wygłosi wykład pt. „Papieże mojego życia: św. Paweł VI, św. Jan Paweł II, Benedykt XVI i Franciszek”.

Ks. dr Ignacy Soler, urodził się w Alcañiz, w Hiszpanii (1955). Na Uniwersytecie Complutense w Madrycie ukończył studia matematyczne (1977). Stopień naukowy doktora nauk teologicznych uzyskał w 1983 r. na Uniwersytecie Navarry w Pamplonie. W roku 1981 został wyświęcony na kapłana prałatury personalnej Opus Dei. Do Legnicy pielgrzymował wielokrotnie, gromadząc na swych wykładach dużą grupę słuchaczy. Od roku 1994 ks. dr Ignacy Soler mieszka w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij