Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Miecz św. Michała Archanioła

11.05.2022 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Wyrusz w tajemniczą podróż śladami św. Michała Archanioła, poznaj miejsca jemu poświęcone i wielowiekową tradycję oddawania mu czci. Gdy lepiej go poznasz, na zawsze zyskasz potężnego przyjaciela, wspomagającego cię w walce ze złem.

Po apokaliptycznej walce w niebiosach św. Michał Archanioł zadał Szatanowi ostateczny cios.  Uderzył mieczem, by strącić go do piekieł. Siedem sanktuariów poświęconych św. Michałowi Archaniołowi sięga w linii prostej od Irlandii do Izraela. Czy ich ułożenie jest przypadkowe?

Wielu zna św. Michała Archanioła, niewielu jednak słyszało o tej tajemniczej linii. „Miecz św. Michała Archanioła” Artura Żaka to zaproszenie do wyruszenia na spotkanie z patronem idealnym na nasze trudne, niespokojne czasy!

 

Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę.

Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg!

Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

 

Artur Żak – absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim.  Przez wiele lat pracował jako dziennikarz i wydawca. Autor biografii Życie w rytm Bożych nut. Opowieść o biskupie Józefie Zawitkowskim i opowiadań Życie o smaku umierania. Współtworzy blog poświęcony recenzjom książek o tematyce religijnej i duchowej LiteryWiary.pl.

 

Książkę można zamówić w przedsprzedaży w sklepie internetowym Wydawcy: BRATNIZEW.PL.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij