Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Modlitwy za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy

14.07.2020 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Nakładem Wydawnictwa Franciszkanów Bratni Zew ukazały się właśnie „Modlitwy za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy”. To praktyczna pomoc dla tych, którzy chcą korzystać ze wstawiennictwa jednego z największych świętych.

W środku znajdują modlitwy dziękczynne do św. Antoniego za sprawowaną opiekę, otrzymaną łaskę, czy udzielone wsparcie oraz błagalne o patronat św. Antoniego w życiu, odnalezienie osoby zaginionej, odzyskanie rzeczy zgubionych, znalezienie drogi życia, uzdrowienie chorób duszy i ciała, opiekę nad rodziną, szczęśliwą podróż, w intencji żeglarzy, w intencji ofiar wojny, a także modlitwy w potrzebach materialnych i duchowych.

Autorką modlitw jest Małgorzata Myrcha-Kamińska – członkini Bractwa św. Antoniego z Padwy działającego przy Klasztorze Franciszkanów w Warszawie. Jej wcześniejsze publikacje to „Śladami świętego Antoniego… Antologia modlitwy antoniańskiej” (Franciszkańskie Wydawnictwo św. Antoniego 2012) oraz „Święty do zadań specjalnych. Codzienny modlitewnik do św. Antoniego Padewskiego” (Wydawnictwo Esprit 2015).

Modlitewnik w promocyjnej cenie można nabyć w sklepie internetowym Wydawcy: Modlitwy za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij