Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Niecodzienny komiks

23.11.2018 . kg

Biuro Promocji Kultu | bł. Michała Tomaszka 
i bł. Zbigniewa Strzałkowskiego

Czy pamiętacie czasy, kiedy w sklepach pojawiały się pierwsze komiksy? Dzieci o nich marzyły, a rodzice starali się zrozumieć fenomen tych gazetek z obrazkami. Obecnie są już powszechnie dostępne i nie budzą takich emocji. Zwykle przywołują nam na myśl super-bohaterów. Nierzeczywistych, żyjących jedynie w wyobraźni. Dziś proponujemy Wam komiks o super-bohaterach z krwi i kości! „O dwóch takich, co nie bali się terrorystów” to komiks niezwykły, bo przybliżający młodym ludziom postaci Męczenników z Pariacoto!

Już za kilka dni pojawi się w sprzedaży 33-stronicowy, pięknie wydany komiks opowiadający o ojcach Zbyszku i Michale, którzy zginęli męczeńską śmiercią w Pariacoto w Peru. W dzisiejszym wirtualnym świecie, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją, a dzieci i młodzież uczą się rozróżniać dobro od zła z telewizji i Internetu, warto sięgnąć po inne medium – ciekawe i zachęcające, a jednocześnie niosące ewangeliczne przesłanie o niesieniu pokoju na cały świat.

To idealny prezent na św. Mikołaja czy na Boże Narodzenie. Zarówno dla młodszych jak i starszych! Serdecznie polecamy! Komiks można zamawiać od dziś w Biurze Promocji Kultu Męczenników z Pariacoto pod numerem telefonu + 48 12 42 86 111 (od poniedziałku do piątku od 10:00-14.00) lub mailowo: meczennicy@franciszkanie.pl.

Zapraszamy do lektury!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij