Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Noc Księgarń 2021 w Księgarni Franciszkańskiej!

18.10.2021 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Moc atrakcji, ciekawe spotkania, atrakcyjne rabaty: Noc Księgarń 2021 w Księgarni Franciszkańskiej to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! W ramach Nocy Księgarń, 22 października 2021 r. odbędzie się „Slajdowisko: wyrusz w podróż po miejscach niezwykłych!” oraz rozmowa o tym jak budować szczęśliwy związek.

„Slajdowisko: wyrusz w podróż po miejscach niezwykłych!” – godz. 19.00

O. Piotr Bielenin, autor Osobistego przewodnika po miejscach niezwykłych, zabierze Cię tam, gdzie można odetchnąć deszczowym powietrzem Asyżu, posmakować lodowatej sangrii w upalne popołudnie na Majorce czy posłuchać fado w oddalonej od tłumów turystów dzielnicy Lizbony. Dzięki humorystycznym opowieściom i pięknym zdjęciom będziesz mógł przenieść się w czasie i miejscu.

„Bliżej, uważniej, czulej – czyli jak budować szczęśliwy związek?” – godz. 20.30

W trakcie dyskusji dwa odmienne spojrzenia – męża i kapłana – przeplotą się ze sobą w dyskusji o budowaniu czułych, szczęśliwych i trwałych związków. Chcesz poznać sekret na udane małżeństwo?

Jednym z uczestników rozmowy będzie Arkadiusz Szarek – mąż, katolik, bloger, związany od dawna ze wspólnotą franciszkańską (https://www.facebook.com/szarynabialym). Drugim prelegentem będzie o. Łukasz Gora, franciszkanin, asystent prowincji ds. animacji powołaniowych.

Wszystkie punkty programu odbędą się w Księgarni Franciszkańskiej (Kraków, ul. Franciszkańska 4).

WSTĘP WOLNY!

Serdecznie zapraszamy do udziału, szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/260211485888473.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij