Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Notatki różańcowe – dobra lektura nie tylko na październik

12.10.2020 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Wiemy, że różaniec to nie tylko odmawianie kolejnych „zdrowasiek”. Wypowiadane słowa są tłem dla poszczególnych tajemnic, które się rozważa. Ta modlitwa otwiera przed nami świat kontemplacji, może niełatwy, ale dostępny dla każdego! O czym myśleć przy każdej z tajemnic? Nowa książka o. Jerzego Szyrana OFMConv wydana nakładem Wydawnictwa Franciszkanów Bratni Zew daje odpowiedź.

Dzięki lekturze zobaczymy, jak wydarzenia z życia Jezusa i Maryi bliskie są naszych doświadczeń. Pomoże nam też odkryć, jakim skarbem jest różaniec, ożywiający ludzką codzienność.

Jerzy Szyran OFMConv – franciszkanin, doktor teologii. Jest wykładowcą teologii moralnej i cenzorem kościelnym książek i treści religijnych. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich z zakresu teologii moralnej. W wydawnictwie Bratni Zew wydał „Muszę być świętym jak największym. Model doskonałości według Regulaminu życia św. Maksymiliana Marii Kolbego” oraz „Traktat o modlitwie Jezusowej”.

Książkę w specjalnej cenie można nabyć w księgarni internetowej Wydawcy: BRATNI ZEW.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij