Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Nowenna za wstawiennictwem o. Wenantego po słowacku

14.09.2020 . kg

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

W ostatnim czasie ukazała się Nowenna za wstawiennictwem o. Wenantego Katarzyńca w języku słowackim. Są również dostępne obrazki z modlitwą po słowacku do Trójcy Przenajświętszej za wstawiennictwem sługi Bożego. Postać o. Wenantego jest coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Coraz więcej napływa próśb i podziękowań w różnych językach.

Franciszkanie z sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej wychodzą naprzeciw czcicielom sługi Bożego i pragną jeszcze bardziej szerzyć niezwykłą postać i osobowość o. Wenantego i propagować jego niecodzienne orędownictwo.

Nowenna za wstawiennictwem o. Wenantego Katarzyńca dostępna jest, oprócz języka polskiego, także w języku angielskim, włoskim i ukraińskim. Do druku przygotowywana jest nowenna w języku francuskim. Są także obrazki z modlitwami, m.in. w języku litewskim, rumuńskim, hiszpańskim, chorwackim, serbskim, włoskim, niemieckim czy angielskim. Ostatnio ukazały się również najnowsze publikacje: Prorok ze Lwowa oraz Bóg zadziałał w moim życiu…, a także Kalendarz Jubileuszowy na 2021 r.

Wszystkie materiały i publikacje można zamawiać pod adresem: Klasztor Franciszkanów, 37-743 Kalwaria Pacławska 40 lub mailowo: wenanty.katarzyniec@gmail.com.

oesTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij