Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Nowy numer „Posłańca św. Antoniego z Padwy”!

31.08.2017 . kg

Posłaniec św. Antoniego | Redakcja dwumiesięcznika franciszkańskiego

Od 1 września można nabyć nowy numer dwumiesięcznika franciszkańskiego „Posłaniec św. Antoniego z Padwy”. W jesiennym wydaniu będzie dużo o św. Maksymilianie i jego Rycerzach, o męstwie, odwadze, honorze, walce duchowej i oczywiście o św. Antonim! Polecamy!

We wstępne redaktor naczelny pisma, o. Andrzej Zając OFMConv, pisze: „100. rocznica powstania Rycerstwa Niepokalanej jest okazją do refleksji nad duchowymi sprawnościami charakteryzującymi rycerską postawę. Męstwo, odwaga, hart ducha, wierność – to cnoty bliskie naszym świętym Patronom, a nam jakże potrzebne! Mamy nadzieję, że prezentowane przez nas treści okażą się pomocne w odkrywaniu wartości, którymi żył na co dzień Szaleniec Niepokalanej, św. Maksymilian Maria Kolbe, duchowy spadkobierca św. Franciszka i św. Antoniego. […] Życzymy Wam, drodzy Czytelnicy, ducha męstwa i odwagi w codziennych doświadczeniach: w realizacji swojego powołania, w wykonywaniu obowiązków, w relacjach z innymi, w wychowaniu dzieci, w niemocy samotności, choroby i cierpienia. Niech nas wszystkich wspiera Matka Boża Niepokalana i nasi święci patronowie!”.

A jak zaprenumerować? Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej www.poslaniecantoniego.pl.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij