Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

O poszukiwaniu swojej drogi w Kościele

11.03.2021 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Każdego z wierzących w Jezusa, On sam prowadzi indywidualną, przygotowaną dla niego ścieżką. Trzeba Mu tylko na to pozwolić. Pozwól więc Bogu wejść w Twoje życie i odnajdź z Nim swoją drogę, a Twój przykład pociągnie innych. Pomoże Ci w tym najnowsza książka o. Jerzego Szyrana, która niebawem ukaże się nakładem wydawnictwa Bratni Zew, a już dostępna jest w przedsprzedaży.

Przedstawiamy Ci ścieżki prowadzące do Boga. Zaczerpnij od mistrzów życia duchowego: Ojców Pustyni, Teresy od Jezusa, Jana od Krzyża, Teresy od Dzieciątka Jezus i Maksymiliana Kolbego, a później odnajdź osobistą ścieżkę prowadzącą do Boga, adekwatną do Twoich sił i możliwości.

Jerzy Szyran – franciszkanin, doktor teologii. Jest wykładowcą teologii moralnej i cenzorem kościelnym książek i treści religijnych. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularyzatorskich z zakresu teologii moralnej. Prowadzi stronę internetową www.szyran.franciszkanie.pl. W wydawnictwie Bratni Zew wydał Muszę być świętym jak największym. Model doskonałości według Regulaminu życia św. Maksymiliana Marii Kolbego, Traktat o modlitwie Jezusowej oraz Notatki różańcowe.

Książka w przedsprzedaży z dostawą gratis (na terenie Polski) dostępna w księgarni internetowej Wydawcy: Jerzy Szyran OFMConv, PIĄTA DROGA.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij