Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

O. Wenanty skutecznie wspiera w czasie niepokoju i lęku

17.04.2020 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Boisz się? Boisz się o siebie i bliskich? Doniesienia medialne napawają Cię jeszcze większym lękiem i frustracją? Skorzystaj z orędownictwa Czcigodnego Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca. On naprawdę skutecznie wspiera w czasie niepokoju i lęku.

O tym, że o. Wenanty jest skutecznym wsparciem w czasie niepokoju i lęku przekonali się jeszcze za jego życia mieszkańcy Czyszek w obliczu zagrożenia zbliżającego się frontu. Modlił się z nimi i wygłosił do nich kazanie, które tchnęło w nich pokój i zaufanie do Boga.  Dlatego i nas zalęknionych jego słowa, które przywołujemy, mogą uspokoić. 

W tym duchu Wydawnictwo Franciszkanów Bratni Zew proponuje nam Psalmy pełne ufności, specjalne modlitwy na trudne chwile, egzorcyzm św. Antoniego i litanię za wstawiennictwem o. Wenantego. 

Czas epidemii minie, ale trudne chwile niepewności i lęku zawsze będą się pojawiać. Zawsze jednak pośród naszych obaw i lęków Jezus przychodzi do nas i mówi: Pokój wam! (Łk 24,36). Nie bójcie się! (Mk 16,6). A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata (Mt 28,20).

Z książeczki warto korzystać szczególnie w sytuacjach: 

• paniki i lęku

• natarczywych myśli, frustracji i depresji

• niepewności ekonomicznej 

• problemów z pracą 

•dolegliwości zdrowotnych. 

Książeczkę można zamówić w księgarni internetowej Wydawcy: BRATNIZEW.PL.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij