Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Odkryj swoją tożsamość przez piękno - zapraszamy na rekolekcje!

02.10.2017 kg .

ISF - Kraków | Instytut Studiów Franciszkańskich

Warsztaty-rekolekcje, skierowane do mężczyzn i kobiet, którzy chcą odkryć jedyny i niepowtarzalny plan od Boga dla siebie, poprowadzi Elżbieta Michalska, doradca wizerunku, mistrz wizażu, a słowo Boże wygłosi o. Andrzej Zając OFMConv, franciszkanin, poeta, fotograf, tłumacz, dyrektor Instytutu Studiów Franciszkańskich.

Warsztaty obejmują 7 spotkań wzajemnie się dopełniających.

Planowany przebieg spotkań:

9:00 Msza Święta

10:00 Warsztaty tematyczne

12:50 Adoracja przed Najświętszym Sakramentem

Terminy spotkań w 2017 r.: 14 października, 28 października, 4 listopada, 18 listopada, 25 listopada, 2 grudnia, 16 grudnia. Miejsce: Aula bł. Jakuba Strzemię, ul. Franciszkańska 4, Kraków.

Do kogo kierujemy warsztaty?

Program skierowany jest do mężczyzn i kobiet, którzy chcą odkryć jedyny i niepowtarzalny plan od Boga dla siebie.

Cel rekolekcji i program:

Odkrywanie swojego obrazu w oczach Boga. Praca będzie odbywała się zespołowo. Poznamy zasady odkrywania swojego piękna i swojej tożsamości. Każdą z nich po kolei będziemy sukcesywnie przez 7 spotkań wcielać w życie.

„Piękno jest odblaskiem prawdy i dobra” Hans Urs von Balthasar. Tą drogą odnajdziemy to, co w nas najcenniejsze i niepowtarzalne. Wówczas to, co piękne nie jest – bądź też jest zapożyczeniem od kogoś innego – odejdzie na drugi plan. Praca indywidualna we własnym zakresie będzie polegała na odkryciu drogi, jaką mamy przed sobą mając w posiadaniu konkretne walory, cechy, talenty.

SPOTKANIE 1: Odkrywanie harmonii wokół nas – barwy

SPOTKANIE 2: Odkrywanie harmonii wokół nas – formy

SPOTKANIE 3: Odkrywanie własnego stylu

SPOTKANIE 4: Mowa ciała

SPOTKANIE 5: Klucz do wzajemnej komunikacji

SPOTKANIE 6: Wyznaczanie celów

SPOTKANIE 7: Zarządzanie sobą w czasie

Zgłoszenia w sekretariacie Instytutu Studiów Franciszkańskich, ul. Franciszkańska 4, 31-004 Kraków (wejście przez furtę WSD Franciszkanów). Można także zapisywać się telefonicznie, listownie lub mailowo.

Koszt całości rekolekcji wynosi 350 zł od osoby. Pierwsze spotkanie, na którym zostanie zawiązana wspólnota, jest obligatoryjne. Ilość miejsc ograniczona.

Instytut Studiów Franciszkańskich

ul. Franciszkańska 4

31-004 Kraków

tel. 012 422 12 73

sekretariat@isf.edu.plTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij