Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Pielgrzymka do Pariacoto

26.07.2018 . kg

Misje franciszkańskie | Sekretariat Misyjny

Fundacja „Złota Róża” zaprasza na pielgrzymkę do Peru, w ramach której planowane jest również odwiedzenie Pariacoto i Chimbote – miejsc związanych z męczeństwem oraz beatyfikacją błogosławionych misjonarzy – o. Zbigniewa Strzałkowskiego i o. Michała Tomaszka.

Opiekunem duchowym grupy pielgrzymów będzie o. Jacek Lisowski, który przez kilka ostatnich lat był przełożonym franciszkańskiej misji w Peru i pracował w Pariacoto.

Pielgrzymka planowana jest od 29 września do 10 października 2018 r. Potrwa 12 dni, w czasie których uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Cusco – historyczną stolicę Państwa Inków, zaginione Miasto Inków, czyli Machu Picchu. Nie zabraknie wizyt w miejscowościach, gdzie pracują franciszkańscy misjonarze –  w uświęconym męczeńską krwią błogosławionych misjonarzy Pariacoto, w Chimbote, gdzie zostali oni wyniesieni do chwały ołtarzy, a także w Limie – stolicy Peru i mieście świętych peruwiańskich.

Koszt pielgrzymki 4850 zł + 1950 $! NOWA, NIŻSZA CENA!

Informacje i zapisy pod numerem telefonu  538 – 194 – 694

Szczegóły na plakacie oraz na stronie www.fundacja-zlota-roza.pl

Warto wspomnieć, że Fundacja „Złota Róża” organizowała w ostatnim czasie podobną pielgrzymkę do Pariacoto. Można o niej przeczytać na stronie Sekretariatu Misyjnego.

opr. akTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij