Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Po raz pierwszy w Kalwarii Pacławskiej – rekolekcje dla narzeczonych

05.09.2019 . kg

Kalwaria Pacławska | Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej

W Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej odbędą się po raz pierwszy rekolekcje dla narzeczonych – „Weekend Zakochanych”. Kustosze sanktuarium serdecznie zapraszają pary, które pragną zawrzeć sakrament małżeństwa i myślą o założeniu rodziny w ostatni weekend października – 25-27 (piątek-niedziela) 2019 r.

Rekolekcje dla narzeczonych nie są kursem przedmałżeńskim ani katechezami przedmałżeńskimi. To przede wszystkim czas osobistego i duchowego przygotowania do małżeństwa i odpowiedź Bogu na powołanie bycie mężem i żoną, a w konsekwencji odpowiedzialnymi rodzicami. W programie rekolekcji jest przewidziany czas na Mszę Świętą, wspólną i osobistą modlitwę oraz adorację Najświętszego Sakramentu, spowiedź, rozmowę z kapłanem i małżonkami z wieloletnim doświadczeniem. Przewidziane są też konferencje, m.in. o teologii sakramentu małżeństwa, przeszkodach małżeńskich, przysiędze małżeńskiej, trudnościach odchodzenia z domów rodzinnych.

Nie zabraknie czasu na trudne pytania i panel dyskusyjny, a także wspólny pogodny wieczór.

Koszt rekolekcji dla narzeczonych wynosi 300 zł od pary z pełnym wyżywieniem. Inne informacje można uzyskać u animatorów Wieśka i Jadzi Solarz (tel. 600 826 169) lub u o. Edwarda ( tel. 532 076 902).

o. Edward StaniukiewiczTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij