Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Prezent dla ukochanej osoby

14.01.2021 . kg

Bratni Zew | Wydawnictwo Franciszkanów „Bratni Zew”

Wydawnictwo Bratni Zew przygotowało specjalny zestaw książek "Pochwała kłótni małżeńskiej" oraz "Przytul mnie. Terapia poprzez czułość" na prezent dla ukochanej osoby! Skorzystacie z tego oboje, dowiadując się, jak budować czuły dom, a przede wszystkim, jak dawać i przyjmować WIĘCEJ MIŁOŚCI! Pierwsze 77 zamówień pracownicy Księgarni Franciszkańskiej zapakują w piękne pudełka!

To książki, które powinna przeczytać każda para narzeczonych i małżonków!

W skład zestawu wchodzą dwie książki:

  • Pochwała kłótni małżeńskiej. O przebaczającej czułości

Książka Carla Rocchetty to swoisty przewodnik dla małżonków pozwalający spojrzeć na konfliktowość małżeńską w zupełnie nowym świetle. Autor, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w duszpasterstwie rodzin oraz badaniach socjologicznych, ukazuje konkretną drogę do tego, by kłótnia małżeńska mogła stać się konstruktywnym dialogiem, prowadzącym do autentycznego wyrażania swoich emocji i nieustannej odnowy życia małżeńskiego w duchu przebaczenia i czułości, na wzór przebaczającej czułości Boga.

  • Przytul mnie. Terapia poprzez czułość

Przytulenie. Sprawia, że czujemy się kochani, działa terapeutycznie. Jest dostępnym dla każdego, prostym gestem o nadzwyczajnej sile wyrazu. Nie brakuje kultur i ludów, u których przytulenie stanowi podstawową formę spotkania, dzięki któremu poznajemy się i wchodzimy w relacje z innymi. Wydaje się, że w świecie zachodnim przytulenie nie jest jednak szczególnie doceniane. We współczesnym społeczeństwie mamy do czynienia z tak licznymi formami komunikacji wirtualnej, że możemy zapomnieć o bliskości, wyalienować się i  odzwyczaić od kontaktu z żywym człowiekiem. Carlo Rocchetta odkrywa przed czytelnikiem piękno i dobroczynną moc tego gestu, poprzez ukazanie go jako znaku spotkania i zapowiedź nowej kultury: kultury serca i wspólnoty.

* Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Zestaw książkowy można zamówić tu: BRATNI ZEW.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij