Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Przemyśl. Powróć do Źródła

09.06.2020 . kg

Przemyśl | Klasztor Franciszkanów, Parafia św. Marii Magdaleny i MB Niepokalanej

Franciszkanie z Przemyśla oraz Wspólnota Posłani w Duchu Świętym zapraszają do wzięcia udziału w cyklu środowych spotkań pt. „Powróć do Źródła”. "Przez ostatnie okoliczności związane z pandemią zrodziła się w naszych sercach ogromna tęsknota i pragnienie Jezusa Eucharystycznego. W związku z tych chcemy powrócić do Tego, który daje nam Życie" – piszą organizatorzy.

Spotkania odbędą się w najbliższe 4 środy miesiąca (10 czerwca, 17 czerwca, 24 czerwca i 1 lipca 2020 r.) a zakończą się Wieczorem Uwielbienia 4 lipca w sobotę.

W każdą środę odbędzie się Eucharystię o godzinie 18.30 a następnie w salce przy kościele franciszkanów krótka konferencja przybliżająca żywot świętego, który ukazuje, że każdy jest powołany do świętości.

Zachęcamy do włączenia się w to dzieło ewangelizacyjne poprzez informowanie i zapraszanie innych oraz samo uczestnictwo. Bądźmy świadkami Chrystusa!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij