Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Rekolekcje dla młodzieży w Harmężach

03.01.2022 . kg

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

„Liczysz na gwiazdy?”. Pod takim hasłem w dniach od 29 do 31 grudnia 2021 r. grupa młodzieży przeżywała rekolekcje kończące 2021 rok w domu Misjonarek Niepokalanej Ojca Kolbego, w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach.

Te niecałe trzy dni były dla młodych nie tylko modlitwą i refleksją, ale także chwilami dzielenia się własnym życiem oraz radosnej zabawy. I to w najlepszym towarzystwie, bo śladami Abrahama, który wyszedłszy ze swojego namiotu, spojrzał kiedyś w gwiazdy i jeszcze raz zaufał Bogu.

Uczestnicy, z pomocą o. Arkadiusza, franciszkanina i Agaty, misjonarki, mieli okazję zaprzyjaźnić się z tą postacią i odkryć, jak bardzo jego historia jest bliska przeżyciom każdego z nas. W czasie tych rekolekcji nie zabrakło akcentów międzynarodowych, charakterystycznych dla sióstr misjonarek.

Na zakończenie tych dni, nie mogło zabraknąć wyrazów wdzięczności za miniony rok i posłania w nowy – 2022, na nową misję naszego życia.

Agata, Misjonarka Niepokalanej Ojca KolbegoTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij