Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Rekolekcje powołaniowe on-line

05.11.2020 . kg

Centrum Franciszkańskie „San Damiano” | Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań w Krakowie

Bracia z Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań w Krakowie zapraszają na rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 7-8 listopada 2020 r. (sobota/niedziela) w godzinach od 9:00 do 12:00. Ze względu na panujące obostrzenia sanitarne spotkanie odbędzie się w trybie on-line.

Nie jest to forma rekolekcji do jakiej przywykliśmy, ale stwarza nowe możliwości. Daje szansę tym wszystkim, którzy mieliby problem z racji odległości czy obowiązków uczestniczyć w spotkaniu.

Podczas rekolekcji przewidziany będzie czas na modlitwę, konferencję, wspólne dzielenie oraz czas na indywidualne rozmowy.

Podejmowana będzie tematyka powołania w Biblii, zawierzenia siebie i swojej drogi powołania opiece Matki Bożej, powszechnego braterstwa u św. Franciszka i papieża Franciszka. W trakcie rekolekcji będzie także możliwość usłyszenia historii powołania jednego z braci i porozmawiać o życiu zakonnym w codzienności.

Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie Duszpasterstwa Młodzieży i Powołań San Damiano: www.franciszek.pl/2020/11/02/cs-on-line/.

ZAPRASZAMY!Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij