Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Relikwie błogosławionych misjonarzy II stopnia

24.03.2017

Każdy może otrzymać obrazek z relikwią „ex indumentis”, czyli cząstką z ubrań bł. Zbigniewa Strzałkowskiego i bł. Michała Tomaszka – wyniesionych na ołtarze 5 grudnia 2015 r.

Jak otrzymać taką relikwię? Wystarczy wysłać na poniższy adres list, w którym należy umieścić drugą kopertę z napisanym swoim adresem i naklejonym znaczkiem pocztowym (UWAGA: proszę tej koperty w środku nie zaklejać).

Po otrzymaniu listu, wyjmiemy taką gotową kopertę z Twoim adresem i z przyklejonym znaczkiem, włożymy tam obrazek z relikwiami błogosławionych męczenników i odeślemy z powrotem.

Do koperty dołączymy również inne informacje o naszej franciszkańskiej prowincji i o naszych misjach w Peru i w innych krajach świata.

Istnieje również możliwość otrzymania relikwii w języku angielskim. Wtedy proszę w liście napisać informację, że chodzi o relikwie w języku angielskim. W przypadku wysyłki za granicę, prosimy o przyklejanie na zwrotnych kopertach odpowiedniego znaczku.

Adres:
Kuria Prowincjalna Franciszkanów
„Relikwie”
ul. Żółkiewskiego 14
31 – 539 KRAKÓW

tel. +48 533 608 260Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij