Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Spotkanie diecezjalne Rycerzy Niepokalanej w Harmężach

09.01.2019 . kg

Harmęże | Klasztor Niepokalanego Poczęcia NMP

W najbliższą sobotę, 12 stycznia 2019 r. Stowarzyszenie "Rycerstwo Niepokalanej" Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne do Harmęż k. Oświęcimia.

Spotkanie rozpocznie się konferencją o godz. 10.00 a zakończy agapą o godz. 13.00. Centralnym punktem dnia będzie udział w uroczystej Eucharystii oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.

Centrum św. Maksymiliana w Harmężach jest ośrodkiem formacyjnym dla Rycerzy Niepokalanej na Polskę Południową. Dlatego Franciszkanie z serdecznie zapraszają wszystkich zafascynowanych duchowością maryjno-kolbiańską na kolejne już spotkanie, aby z Maryją wejść w Nowy Rok 2019.

Spotkania modlitewno-formacyjne są organizowane raz w miesiącu w różnych miejscowościach diecezji bielsko-żywieckiej, w których biorą udział Rycerze Niepokalanej oraz wszyscy chętni, którzy pragną poznawać Niepokalaną i Jej wiernego czciciela św. o. Maksymiliana.

o. Arkadiusz Bąk OFMConvTa strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij