Franciszkanie.pl - serwis informacyjnyFranciszkanie.pl - serwis informacyjny

Spotkanie Rycerzy Niepokalanej w Pewli Wielkiej

04.12.2019 . kg

„Modlitwa to najpotężniejszy środek do przywrócenia pokoju w duszach, do dania im szczęścia, bo do zbliżenia ich do miłości Bożej. Modlitwa odradza świat. Modlitwa jest warunkiem nieodzownym odrodzenia i życia każdej duszy” – powtórzył za św. Maksymilianem podczas spotkania modlitewno-formacyjnego o. Arkadiusz.

W sobotę 23 listopada 2019 r. w parafii pw. św. Maksymiliana M. Kolbego w Pewli Wielkiej po raz pierwszy odbyło się spotkanie rycerzy Niepokalanej z diecezji bielsko-żywieckiej, na którym także byli obecni miejscowi parafianie.

W spotkaniu wzięli udział także kapłani z pobliskich parafii: ks. Rafał Brzuchański ze Świnnej oraz o. Tomasz Pawlik, franciszkanin z Rychwałdu.

Z serca dziękujemy ks. Jerzemu Kolasińskiemu proboszczowi, Adamowi Smagoń sołtysowi, Michałowi Urbańcowi, strażakom z OSP oraz miejscowej ludności za pomoc w zorganizowaniu naszego spotkania.

Następne spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2019 roku o godz. 10:00 w Sanktuarium Matki Bożej w Rychwałdzie.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zamknij